fotoksiążki 
kolekcja książka szyta

Klasycznie ręcznie szyty album. Fotoksiążki z tej kolekcji to połączenie tradycyjnej sztuki introligatorskiej i nowoczesnej technologii druku. 

komu dedykujemy tę kolekcję?

Fotoksiążki z tej kolekcji pozwalają na realizację własnej książki fotograficznej, podróżniczej, rodzinnej, ślubnej lub reportażowej. Dedykujemy tę kolekcję profesjonalnym fotografom i grafikom, którzy pragną stworzyć niepowtarzalny produkt zarówno dla siebie, jak i swoich klientów. 

Okładki w liczbach

Okladka

Ekoskóry

ekoskory

cechy charakterystyczne

Fotoksiażki z tej kolekcji charakteryzują dwoma typami oprawy: otwartym i zamkniętym grzbietem. Otwarty grzbiet cechują wysokie walory estetyczne, które w połączeniu z dobrym projektem graficzno-fotograficznym nawiązują do tradycyjnych zasad kunsztu introligatorskiego.

Wszystkie nasze książki drukowane są w technologii cyfrowo-offsetowej HP Indigo pozwalającej na zadruk sześcioma kolorami CMYK + LC + LM, co zapewnia lepsze przejścia tonalne i doskonałe odwzorowanie kolorów. 

szycie

W tej kolekcji w zależności od oprawy wykorzystujemy różne typy nici. Do szycia w oprawie zamkniętej stosujemy cienkie nici, natomiast w otwartej – grube. Proponujemy trzy kolory nici: białą, czarną i écru. Kapitałki dostępne są tylko w oprawie zamkniętej.

Nasi introligatorzy szyją składki ósemkami, co oznacza, że liczba stron w fotoksiążce powinna być podzielna przez 8. Zdjęcie obok przedstawia środkową rozkładówkę w składce, na której widoczne są nici. Dla ułatwienia w projektowaniu podajemy, że 4 i 5 strona w składce tworzą właśnie taką rozkładówkę, następnie są to strony 12 i 13, kolejne to 20 i 21 itd. (wielokrotność liczby 8). 

papiery oraz technologia druku

Oferujemy papiery dopasowane do technologii druku HP Indigo oraz produktu z tej kolekcji:

  • papiery matowe niepowlekane – DNS / X-PER White / Olin Regular Cream,
  • fakturowane – Tintoretto Gesso, Rives Tradition.

Każdy papier charakteryzuje się unikatowymi właściwościami, nadając niepowtarzalny charakter zdjęciom w fotoksiążce.

wyklejki

Fotoksiążki są w pełni personalizowane przez naszych klientów, dlatego też proponujemy cztery kolory fakturowanych wyklejek: trzy z serii Nettuno Bianco w kolorze białym, beżowym oraz czarnym z możliwością zadruku (na kolorze białym oraz beżowym) oraz papier ekologiczny Woodstock Betulla (również z możliwością zadruku).

introligatornia

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Oprawy naszych produktów robione są z pełną precyzją, starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.

Fotoksiażki z tej kolekcji mają twardą oprawę fotograficzną lub wykonaną z ekoskóry i płótna. Bloki fotoksiążek z tej kolekcji są ręcznie zszywane nićmi.

kastomizacja

Naszym zadaniem jest wykonanie produktu z dbałością o każdy detal, tak aby osoby, którym dedykowana jest fotoksiążka, były w pełni usatysfakcjonowane. Poniższy przycisk przenosi do konfiguracji produktu,  gdzie można stworzyć własną unikalną książkę, dobierając parametry według własnych preferencji.

Zachęcamy do konfiguracji.

1116
1117
1118
1119
1120
1121