fotoksiążki 
kolekcja IZZY

Fotozeszyt dostępny od jednej sztuki. Fotoksiążki z kolekcji IZZY to połączenie miękkiej klejonej oprawy z wysoką jakością druku fotografii.

komu dedykujemy tę kolekcję?

Fotoksiążki z tej kolekcji pozwalają na realizację własnej ekonomicznej książki fotograficznej, podróżniczej, rodzinnej lub ekskluzywnego katalogu. Dedykujemy tę kolekcję zarówno profesjonalnym fotografom, jak również indywidualnym osobom, które mają oryginalny pomysł na własną książkę. Seria fotoksiążek IZZY to także świetny pomysł na prezent dla gości weselnych, który może być wykonany w większej liczbie egzemplarzy.

cechy charakterystyczne

Fotoksiażki z tej kolekcji charakteryzują się miękką okładką fotograficzną, dodatkowo zabezpieczaną folią, która pełni również funkcję estetyczną. Dostępne są dwa rodzaje folii: matowa i błyszcząca.

Wszystkie nasze książki drukowane są w technologii cyfrowo-offsetowej HP Indigo pozwalającej na zadruk sześcioma kolorami CMYK + Light Cyan + Light Magenta, co zapewnia lepsze przejścia tonalne, nasycenie barw i doskonałe odwzorowanie kolorów. Dzięki temu książki z tej kolekcji wyglądają jak z księgarni, ale zachowują swoją oryginalność i unikatowość jednej sztuki.

papiery oraz technologia druku

Oferujemy papiery dopasowane do technologii druku HP Indigo oraz produktu z tej kolekcji:

  • papiery powlekane – kreda matowa oraz błyszcząca,
  • papiery matowe niepowlekane – DNS / X-PER White / Olin Regular Cream.


Papier na okładkę to kreda matowa 350 g/m2. Każdy papier charakteryzuje się unikatowymi właściwościami, nadając niepowtarzalny charakter zdjęciom w fotoksiążce.

introligatornia

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Oprawy fotoksiążek z tej kolekcji są klejone oraz wzmacniane w grzbiecie. Wszystkie strony w fotozeszycie są dodatkowo bigowane, co wpływa na wygodę przewracania kartek w książce.

kastomizacja

Naszym zadaniem jest wykonanie produktu z dbałością o każdy detal, tak aby osoby, którym dedykowana jest fotoksiążka, były w pełni usatysfakcjonowane. Poniższy przycisk przenosi do konfiguracji produktu,  gdzie można stworzyć własną unikalną książkę, dobierając parametry według własnych preferencji.

Zachęcamy do konfiguracji.

1071
1072
1073
1074
1075
1138