fotoalbumy
kolekcja standard plus

Najwyższa jakość w najprostszej oprawie.

Kolekcja standard plus to czysta forma prezentacji fotografii w albumie.

komu dedykujemy?

Tę kolekcję dedykujemy osobom, które cenią sobie najwyższą jakość produktu za rozsądną cenę.

Fotoalbumy z serii standard plus to świetne rozwiązanie dla fotografów rodzinnych i ślubnych, jak również dobry pomysł na pamiątkę z chrztu, pierwszej komunii i wyjazdu firmowego.

cechy charakterystyczne

Kolekcja standard plus wyróżnia się prostą okładką stworzoną z tego samego materiału co wewnętrzne rozkładówki. Albumy z tej serii są dużo lżejsze i bardziej poręczne niż te z kolekcji twardych opraw, dzięki czemu można mieć je zawsze przy sobie. 

papiery oraz technologia druku

Oferujemy wybór dwóch papierów dopasowanych do druku technologią naświetlania fotograficznego (lab): 

 • kodak premier błysk (F),
 • kodak premier mat jedwabisty (Y).
 • Każdy papier charakteryzuje się unikatowymi właściwościami, nadając niepowtarzalny charakter zdjęciom w albumie.

  introligatornia

  Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Nasze produkty robione są ręcznie, z pełną precyzją, starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Bloki albumów wraz z okładkami są sklejane na ciepło, co czyni je bardziej odpornymi na niszczące czynniki atmosferyczne. 

  przekładki i rozkładówki

  Przekładki w kartach fotoalbumu mają grubość 140 mikronów i są w kolorze białym. Dla wzmocnienia oprawy grubość przekładki pomiędzy okładką a blokiem to 300 mikronów. 

  Należy pamiętać, że faktyczna grubość karty rozkładówki jest większa o grubość papieru, na którym drukowane są zdjęcia. 

  Rozkładówki projektowane indywidualnie przez naszych klientów nadają albumom niepowtarzalnego stylu i charakteru. Przy projektowaniu warto mieć na uwadze, że minimalna ich liczba w tej kolekcji to 4, a maksymalna 20 (jedna rozkładówka to dwie strony w albumie).

  kastomizacja

  Naszym zadaniem jest wykonanie produktu z dbałością o każdy detal, tak aby osoby, którym dedykowany jest fotoalbum, były w pełni usatysfakcjonowane. Poniższy przycisk przenosi do konfiguracji produktu,  gdzie można stworzyć własny unikalny album, dobierając parametry według własnych preferencji. 

  Zachęcamy do konfiguracji.

  785
  786
  787
  788
  789
  790