fotoalbumy
kolekcja foto

Tradycyjna fotograficzna oprawa zawarta w klasycznej formie. Kolekcja foto to nieszablonowe rozwiązanie na oryginalną okładkę fotoalbumu.

komu dedykujemy tę kolekcję?

Albumy z kolekcji foto proponujemy fotografom ślubnym, dziecięcym oraz rodzinnym.

cechy charakterystyczne

Kolekcję wyróżniają oprawy z zawiniętymi fotografiami na okładce. Taka forma pozwala na dużo większą kreację i personalizację produktu. Fotoalbumy z tej kolekcji to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie z naszej oferty twardych opraw.

Oprawy w liczbach

     Na kolekcję okna składają się
      33 materiały na oprawę
      oraz 3 typy okładek fotograficznych.

Okladka

Ekoskóry

ekoskory

papiery oraz technologie druku

Oferujemy duży wybór papierów dopasowanych do różnych technologii druku: 

  • lab, naświetlanie fotograficzne - Noritsu papiery: kodak premier, błysk (F), mat jedwabisty (Y)
  • druk pigmentowy 10-kolorowy - Epson papiery: perła, błysk, jedwab, fineart
  • druk cyfrowo-offsetowy 6-kolorowy - HP Indigo papiery: mat niepowlekany DNS / X-PER  White / Olin Regular Cream, Tintoretto Gesso, Rives Tradition, Sirio Pearl Polar Down, Curious Metallics Ice Gold / Ice Silver

Każdy papier charakteryzuje się unikatowymi właściwościami, nadając niepowtarzalny charakter zdjęciom w albumie.

wyklejki

Fotoalbumy są w pełni personalizowane przez naszych klientów, dlatego też proponujemy trzy kolory fakturowanych wyklejek z serii Nettuno Bianco w kolorze białym, beżowym oraz czarnym z możliwością zadruku (na kolorze białym oraz beżowym).

introligatornia

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. W tej kolekcji stwarzamy możliwość wykończenia okładki gąbką, dającą efekt miękkości w dotyku. Zdjęcia na oprawach zabezpieczamy folią matową lub błyszczącą z pełną precyzją i starannością, dbając o najmniejszy szczegół.

przekładki i rozkładówki

Dostępne są trzy grubości przekładek w kartach fotoalbumu:

  • 140 mikronów w kolorze białym
  • 300 mikronów w kolorze białym i czarnym
  • 700 mikronów w kolorze białym

Należy pamiętać, że faktyczna grubość karty rozkładówki jest większa  o grubość papieru, na którym drukowane są zdjęcia. 

Rozkładówki projektowane indywidualnie przez naszych klientów nadają fotoalbumom niepowtarzalnego stylu i charakteru. Przy projektowaniu warto mieć na uwadze, że minimalna ich liczba w tej kolekcji to 6, a maksymalna 30 (jedna rozkładówka to dwie strony w albumie).

pakiet 2+1

Wychodząc naprzeciw potrzebom fotografów ślubnych, stworzyliśmy pakiet 2 plus 1, który składa się z jednego dużego albumu 30x30 oraz dwóch mniejszych w formacie 20x20.

Wartość takiego zestawu jest równa cenie pojedynczego dużego albumu oraz cenie małego albumu. 

Drugi album 20x20 gratis.

Oferta dotyczy albumów wykonanych z jednego projektu.

kastomizacja

Naszym zadaniem jest wykonanie produktu z dbałością o każdy detal, tak aby osoby, którym dedykowany jest fotoalbum, były w pełni usatysfakcjonowane. Poniższy przycisk przenosi do konfiguracji produktu,  gdzie można stworzyć własny unikalny album, dobierając parametry według własnych preferencji. 

Zachęcamy do konfiguracji.

774
775
776
777
778
779