fotoksiążki 
kolekcja classic

Fotoksiążka niczym album z księgarni. Klasyczna forma oprawy połączona z oryginalnym pomysłem dostępna od pojedynczej sztuki.

komu dedykujemy tę kolekcję?

Produkty z tej kolekcji pozwalają na realizację własnej książki fotograficznej, podróżniczej, rodzinnej, ślubnej i z wyjazdu firmowego. Fotoksiążki to również produkt sprawdzający się jako portfolio fotografa bądź modela. Nowymi obszarami dla tej serii są też własne personalizowane książki kucharskie, ekskluzywne katalogi firmowe oraz książki z dużą liczbą zdjęć.

Okładki w liczbach

Okladka

Ekoskóry

ekoskory

cechy charakterystyczne

Fotoksiażki z tej kolekcji wyróżniają się twardą oprawą fotograficzną lub wykonaną z ekoskóry i płótna. Wszystkie nasze książki drukowane są w technologii cyfrowo-offsetowej HP Indigo pozwalającej na zadruk sześcioma kolorami CMYK + Light Cyan + Light Magenta, co zapewnia lepsze przejścia tonalne, nasycenie barw i doskonałe odwzorowanie kolorów. Dzięki temu książki z tej kolekcji wyglądają jak z księgarni, ale zachowują swoją oryginalność i unikatowość jednej sztuki.

papiery oraz technologia druku

Oferujemy duży wybór papierów dopasowanych do technologii druku HP Indigo: 
  • mat niepowlekany – DNS / X-PER White / Olin Regular Cream
  • podłoża fotograficzne – Freelife Raster, seria e-photo (Lustre, Gloss, Matt)
  • fakturowane – Tintoretto Gesso, Rives Tradition.

Każdy papier charakteryzuje się unikatowymi właściwościami, nadając niepowtarzalny charakter zdjęciom w fotoksiążce.

wyklejki

Fotoksiążki są w pełni personalizowane przez naszych klientów, dlatego też proponujemy trzy kolory fakturowanych wyklejek z serii Nettuno Bianco w kolorze białym, beżowym oraz czarnym z możliwością zadruku (na kolorze białym oraz beżowym). Każda książka – zgodnie ze tradycją sztuki introligatorskiej – posiada wyklejkę standardową i tzw. rozbiegówkę.

introligatornia

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Oprawy naszych produktów robione są z pełną precyzją, starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Wszystkie strony w bloku fotoksiążek z tej kolekcji są bigowane, co wpływa na wygodę przewracania kartek w książce.

2 plus 1

Wychodząc na przeciw potrzebom fotografów ślubnych, stworzyliśmy pakiet 2 plus 1, który składa się z jednego dużego albumu 30x30 oraz dwóch mniejszych w formacie 18x18.

Wartość takiego zestawu jest równa cenie pojedynczego dużego albumu oraz cenie małego albumu.


Drugi album 18x18 gratis.


Oferta dotyczy albumów wykonanych z jednego projektu.

kastomizacja

Naszym zadaniem jest wykonanie produktu z dbałością o każdy detal, tak aby osoby, którym dedykowana jest fotoksiążka, były w pełni usatysfakcjonowane. Poniższy przycisk przenosi do konfiguracji produktu,  gdzie można stworzyć własną unikalną książkę, dobierając parametry według własnych preferencji. 

Zachęcamy do konfiguracji.

979
980
981
982
983
984
1128
1129