Fotoalbumy Kolekcja Okna

Wybierz format

Format albumu

​W tym panelu możesz wybrać idealny format dla Twojego albumu. Wielkości podane są w centymetrach. Pierwsza wartość oznacza szerokość, a druga wysokość (np. 15x20 to album o szerokości 15 cm i wysokości 20 cm). W ustaleniu orientacji formatu pomagają ikony.

Pamiętaj, że niektóre formaty albumów wykluczają druk w technologii cyfrowo-offsetowej HP Indigo. Jeśli wybierzesz format np. 30x20, to w kolejnym etapie konfigurowania produktu nie będziesz mieć możliwości wydruku na papierach przeznaczonych dla urządzenia HP Indigo. 

Formaty mogą wykluczyć również różne ułożenia okienek na okładce. Należy mieć także na uwadze, że niektóre grubości i kolory przekładek mogą być niedostępne w poszczególnych formatach. 

Papier

Papiery

​Papier to jeden z ważniejszych czynników wpływających na końcowy efekt projektu. Dlatego warto dobrać go świadomie, uwzględniając rodzaj i styl wykonanych zdjęć, aby podkreślić ich niezwykły charakter. 

Ponieważ papier decyduje również o technologii drukowania, możesz wybrać spośród trzech technik - tradycyjne naświetlanie fotograficzne Lab, druk na ploterze lub druk w technologii cyfrowo-offsetowej Hp Indigo. Każdy papier charakteryzuje się innymi właściwościami i wpływa na odwzorowanie koloru. 


Grubość przekładki

Grubość przekładki

​Przekładki w kartach albumu to sprawdzony sposób na estetyczny i wytrzymały na czynniki zewnętrzne album fotograficzny. 

Zdecyduj o estetyce swojego albumu i wybierz dla niego odpowiednią grubość przekładek. Pamiętaj, żeby nie wybierać zbyt grubych kart do albumu z dużą liczbą rozkładówek. 

Kolory przekładek

Kolory przekładek

​Aby stworzyć unikalny album fotograficzny w wyjątkowym stylu, możesz wybrać jeden z dwóch dostępnych kolorów przekładek. Pamiętaj, że białe przekładki dostępne są w trzech grubościach - 140, 300 i 700 mikronów, a czarne przekładki tylko w grubości 300 mikronów. 

Wyklejka

Wyklejki

​Dostępne są trzy rodzaje wyklejek z serii fakturowanych papierów barwionych w masie: biały, ecru i czarny. Na jasnych (ecru i biały) można dodatkowo wykonać zadruk według własnego projektu. Jest to obszar często wykorzystywany do umieszczania dedykacji. 

Kapitałka

Kapitałka

Kapitałka to niewielki fragment materiału doklejany do wnętrza grzbietu okładki. W introligatorskiej sztuce ten pozornie mały szczegół znacząco decyduje o końcowym efekcie. Możesz zadecydować o jego kolorze, aby wykreować wyjątkowy styl swojego albumu fotograficznego. 

Materiał

Materiał na okładkę

​Wybierz idealny materiał na okładkę albumu fotograficznego. Możesz zdecydować pomiędzy 33 rodzajami płócien i ekoskór. Każdy posiada inną fakturę lub tłoczony wzór - wybierz taki, który najlepiej będzie pasować do zdjęcia i rodzaju okienka umieszczanego na okładce.

Okienka

Okna na okładce

W tym panelu można wybrać kształt i umiejscowienie okienka lub kilku okienek na okładce. Dobierz ich kształt tak, aby pasowały do zdjęcia, które chcesz umieścić na okładce. W panelu poniżej możesz wybrać rodzaj uszlachetnienia lub wykończenia okienka.

Jeśli nie chcesz okienek na okładce, wybierz opcję „Nil”. Wtedy okładka będzie składać się tylko z wybranego przez Ciebie materiału.

Wykończenie okienka

Sposób wykończenia okienka

​Zdecyduj o wyglądzie swojego okienka. Aby zabezpieczyć je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, wybierz opcję foliowania. Możesz zafoliować swoje zdjęcie na błyszcząco lub na matowo. Jeśli chcesz uzyskać efekt naturalnego papieru fakturowanego, wydrukuj zdjęcie do okienka na papierze Tintoretto Gesso.

Zaokrąglone rogi

Zaokrąglone rogi okładki

W tym module możesz wybrać opcję zaokrąglonych boków w okładce. 

Pamiętaj, że ta możliwość dotyczy tylko okładki i nie uwzględnia zaokrąglonych rogów bloku. ​

Czas realizacji

grubosc-przekladki
kolory-przekladek
kapitalka
plotno
okienka
zaokraglone-rogi
productcovermask

#ParamName#: #ParamValue#

#Price#zł

1. Format

2. Blok

3. Okładka

4. Dodatki

Cena brutto

0,82

Cena netto

0.82

Szacowany czas realizacji

4 dni

Wgrywanie plików odbywa się na kolejnym etapie.