CD Box Light / DVD Box Light

Personalizowane pudełko na płytę to delikatna i estetyczna forma zabezpieczenia nośnika danych z nagraniami z wyjątkowych chwil.

komu dedykujemy?

Pudełka na płyty dedykujemy agencjom video-eventowym zajmującym się filmowaniem imprez okolicznościowych i konferencji, a także fotografom ślubnym i rodzinnym.

cechy charakterystyczne

CD Box Light / DVD Box Light wyróżnia się niewielką grubością oprawy. Pudełko jest personalizowane według projektu klienta, za wyjątkiem fragmentu wnętrza grzbietu.

tray na płytę

Płyta umieszczona jest w przezroczystej plastikowej tacce mocowanej wewnątrz pudełka. W pudełku mogą znajdować się maksymalnie dwie tacki na płyty.

zadruk i wykończenie

Okładka jest drukowana w technologii cyfrowo-offsetowej na podłożach kredowych z zabezpieczeniem folią matową lub błyszczącą. Każde pudełko umocnione jest przekładką o grubości 140 mikronów w kolorze białym, którą wykorzystujemy również przy produkcji fotoalbumów. 
*Płyta widoczna na zdjęciach nie jest elementem tego produktu.

kastomizacja

Naszym zadaniem jest wykonanie produktu z dbałością o każdy detal, tak aby osoby, którym dedykowany jest CD Box Light lub DVD Box Light, były w pełni usatysfakcjonowane. Poniższy przycisk przenosi do konfiguracji produktu, gdzie można stworzyć własne unikalne pudełko, dobierając parametry według własnych preferencji. 

Zachęcamy do konfiguracji.

1359
1360
1361
1362