CD Box z książeczką

Kompletny personalizowany produkt pełniący funkcję pudełka na płyty oraz małego albumu z kilkunastoma stronami pełnych emocji utrwalonych na zdjęciach.

komu dedykujemy?

Zestaw ten dedykujemy fotografom ślubnym, jak również rodzinnym. Produkt znajdzie także zastosowanie przy niskich i średnich nakładach konferencyjnych i eventowych. 

cechy charakterystyczne

Oprawa na płytę wyróżnia się kilkunastostronicową książeczką, której 15 stron stanowi projekt klienta. 

papiery 

Okładka i książeczka drukowane są w technologii cyfrowo-offsetowej. Oprawa pudełka wzmacniana jest białą przekładką o grubości 140 mikronów. Na okładkę wykorzystujemy papiery ozdobne Rives Tradition lub Ice Gold. 

Książeczka z fotografiami drukowana jest na podłożu matowym niepowlekanym DNS lub kredzie matowej. 

klips na płytę

Oprawa z książeczką charakteryzuje się specjalnym klipsem z miękkiej gąbki, która utrzymuje płytę. Dzięki swojej niedużej wielkości klips w przeciwieństwie do plastikowej tacki na płytę nie przysłania projektu na wnętrzu okładki i w efekcie nadaje całości bardziej estetyczny i tradycyjny charakter.

 

*Płyta widoczna na zdjęciach nie jest elementem tego produktu.

kastomizacja

Naszym zadaniem jest wykonanie produktu z dbałością o każdy detal, tak aby osoby, którym dedykowany jest CD Box z książeczką, były w pełni usatysfakcjonowane. Poniższy przycisk przenosi do konfiguracji produktu, gdzie można stworzyć własne unikalne pudełko, dobierając parametry według własnych preferencji. 

Zachęcamy do konfiguracji.

1319
1320
1321
1322
1323