Album Tradycyjny Kolekcja Okna

Wybierz format

Format albumu tradycyjnego

​W tym panelu możesz wybrać format dla zamawianego albumu tradycyjnego, który Cię interesuje. Pamiętaj, że format definiuje nie tylko cenę, ale także liczbę kart i rodzaj okienka na okładce.

Kolory kart

Kolory kart w albumie

​Zdecyduj, który kolor kart pasuje najbardziej do Twoich fotografii i nadaj im charakteru. 

Ilość kart

Ilość kart w albumie

​W tym panelu możesz zdecydować o liczbie kart, jaka ma znaleźć się w Twoim albumie. Jedna karta to inaczej dwie strony do wklejania fotografii.

Pamiętaj, że format 25x25 wyklucza możliwość umieszczenia niektórych ilości kart. 

Kapitałka

Kapitałka

​Kapitałka to niewielki fragment materiału doklejany do wnętrza grzbietu okładki. W introligatorskiej sztuce ten pozornie mały szczegół znacząco decyduje o końcowym efekcie. 

Materiał

Materiał na okładkę

​Wybierz idealny materiał na okładkę albumu fotograficznego. Możesz zdecydować pomiędzy 33 rodzajami płócien i ekoskór. Każdy posiada inną fakturę lub tłoczony wzór - wybierz taki, który najlepiej będzie pasować do zdjęcia i rodzaju okienka umieszczanego na okładce.

Okienka

Okienka

​W tym panelu można wybrać kształt i umiejscowienie okienka lub kilku okienek na okładce. Dobierz ich kształt tak, aby pasowały do zdjęcia, które chcesz umieścić na okładce. W panelu poniżej możesz wybrać rodzaj uszlachetnienia lub wykończenia okienka.

Jeśli nie chcesz okienek na okładce, wybierz opcję „Nil”. Wtedy okładka będzie składać się tylko z wybranego przez Ciebie materiału.

Wykończenie okienka

Sposób wykończenia okienka

​Zdecyduj o wyglądzie swojego okienka. Aby zabezpieczyć je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, wybierz opcję foliowania. Możesz zafoliować swoje zdjęcie na błyszcząco lub na matowo. Jeśli chcesz uzyskać efekt naturalnego papieru fakturowanego, wydrukuj zdjęcie do okienka na papierze Tintoretto Gesso.

Zaokrąglone rogi

Zaokrąglone rogi okładki

​W tym module możesz wybrać opcję zaokrąglonych boków w okładce. 

Pamiętaj, że ta możliwość dotyczy tylko okładki i nie uwzględnia zaokrąglonych rogów bloku. 

Czas realizacji

kolory-kart
plotno
okienka
zaokraglone-rogi
kapitalka
productcovermask

#ParamName#: #ParamValue#

#Price#zł

1. Format

2. Blok

3. Okładka

4. Dodatki

Cena brutto

0,00

Cena netto

0.00

Szacowany czas realizacji

4 dni

Wgrywanie plików odbywa się na kolejnym etapie.