album tradycyjny 
kolekcja akryl

Ekskluzywna klasyka. Albumy z kolekcji akryl to tradycja zamknięta w nowoczesnej, personalizowanej oprawie ze stylowymi oknami ze szkła organicznego.

komu dedykujemy tę kolekcję?

Produkty z tej kolekcji polecamy wszystkim, którzy preferują tradycyjną formę wklejania fotografii w albumy, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Tę serię dedykujemy fotografom ślubnym, a także osobom, które chcą uporządkować stare archiwa zdjęć.

Okładki w liczbach

33 materiały na oprawę

Okladka

Ekoskóry

ekoskory

cechy charakterystyczne

Kolekcja wyróżnia się oknami ze szkła organicznego, pod którymi umieszczone jest zdjęcie. Dzięki właściwościom akrylu fotografie uzyskują lepsze nasycenie barw i połysk, które eksponują styl i charakter oprawy.

karty w albumie

Blok albumu stanowią puste karty wraz z przekładkami, gotowe do wklejania fotografii. Dostępne są dwa rodzaje bloków stworzonych z kartonów barwionych w masie: czarny lub écru. Przekładki między kolejnymi stronami to fakturowany pergamin, który zabezpiecza fotografię przed palcowaniem i brudzeniem. Minimalna liczba kart w bloku to 20, a maksymalna 70.

wyklejki

W albumach tradycyjnych proponujemy dwa kolory wyklejek wykonanych z fakturowanego, wzmacnianego kartonu. Kolory wyklejek odpowiadają kolorom kart w albumach.

introligatornia

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy proces umożliwiający tworzenie opraw z oknami ze szkła organicznego. Oprawy naszych produktów są robione ręcznie, z pełną precyzją, starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. 

Wszystkie bloki albumów z tej kolekcji są klejone. Dajemy stuprocentową gwarancję na ich trwałość i nierozerwalność (przy normalnym użytkowaniu).

kastomizacja

Naszym zadaniem jest wykonanie produktu z dbałością o każdy detal, tak aby osoby, którym dedykowany jest album tradycyjny, były w pełni usatysfakcjonowane. Poniższy przycisk przenosi do konfiguracji produktu, gdzie można stworzyć własny unikalny album, dobierając parametry według własnych preferencji. 

Zachęcamy do konfiguracji.

882
883
884
885
886
887